Bremex FAQ Co w razie niepogody ?

Co będzie z imprezą (atrakcjami) w razie niepogody ?

Przygotowanie imprezy lub jego części wiąże się z określonymi kosztami i zaangażowaniem wielu osób, co za tym idzie nie jest możliwe anulowanie wynajmu w dniu trwania imprezy ze względu na pogodę.

Jest to możliwe tylko wcześniej na zasadach określonych w umowie. Na pocieszenie informujemy, że większość posiadanych przez nas urządzeń może działać nawet podczas niewielkiego deszczu (o ile nie przeszkadza to zaproszonym gościom), a część z nich posiada zadaszenie, które uniezależnia Wynajmującego od kaprysów natury. Wszystkie ekipy są  także wyposażone w sprzęt sprzątający, który jest w stanie w krótkim czasie przygotować urządzenie do ponownego otwarcia (w przypadku zaniku opadów).
Proszę także pamiętać, że często złe prognozy pogody po prostu się nie sprawdzają. A jeśli jednak w trakcie imprezy lub pod jej koniec spadnie deszcz nasza ekipa ma dużo więcej pracy związanej ze złożeniem mokrego sprzętu. Musimy także dodatkowo wysuszyć i oczyścić urządzenie już po imprezie. Za te dodatkowe czynności klient nie jest obciążany. 

 


» Moje zapytanie