Czy zabawa na naszych urządzeniach jest BEZPIECZNA ?
Nasze doświadczenie obejmujące ponad 15 lat pracy w branży i około kilkunastu tysięcy zrealizowanych projektów pozwala nam powiedzieć, że zabawa na naszych atrakcjach JEST bezpieczna. Nie jest to jednak kwestia przypadku ! Od zawsze dbamy o naszych gości stosując odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze urządzenia, które tego wymagają posiadają aktualne, odnawiane COROCZNIE, wystawiane są na podstawie badań wykonywanych przez prezesa STOWARZYSZENIA RZECZOZNAWCÓW TECHNICZNYCH URZĄDZEŃ ROZRYWKOWYCH pana Dr inż. Kazimierza Chojnowskiego.

Urządzenia są na bieżąco serwisowane, sprawdzane i w razie potrzeby pilnie naprawiane. Dbamy także o ich wygląd zewnętrzny - często je czyścimy i myjemy a po sezonie odsyłamy do producenta na renowacje.

Na samej imprezie dbamy o odpowiednie rozłożenie urządzeń, wybór miejsca i bardzo solidne zakotwiczenie.   Widzieliśmy już  "latajace zamki" u konkurencji, dlatego wiemy  że ta sprawa jest kluczowa dla bezpieczeństwa i nigdy nie podchodzimy do niej pobłażliwie.
Zabezpieczamy też kable elektryczne, odgradzamy taśmą ostrzegawczą miejsca, do których nie powinny mieć dostępu osoby postronne.

Przy każdym urządzeniu stoi regulamin. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, zwracają uwagę na ilość bawiących się osób jednocześnie na urządzeniu, nie pozwalając aby zostały przekroczone normy. Jeżeli na imprezie jest bardzo dużo osób, wprowadzamy system "zamknięty" - wpuszczana jest odpowiednia ilośc osób w określonych odstępach czasu ( zwykle 5 lub 10 minut).   


Ostatnią ważną rzeczą jest ubezpieczenie OC. Jest sprawą oczywistą, że mimo najlepszych starań mogą zdarzyć się wpadki i inne mniej lub bardziej poważne incydenty - tego nie da się przewidzieć a często i zapobiec. Musimy jednak stwierdzić, że przez ostatnie lata zanotowaliśmy tylko kilka, niegroźnych zdarzeń, które w konsekwencji skończyły się szczęśliwie.

I tego sobie i Państwu życzymy ! Szczęścia i tylko bezpiecznych imprez !

 


» Moje zapytanie