Bremex O firmie Dlaczego My

Dlaczego My ?
Już od 16 lat działamy na rynku w branży eventowej. Konsekwentnie i w przemyślany sposób tworzymy swój obraz i dobrą opinię.
Naszą misją jest pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów. Wszystko co robimy, staramy się robić profesjonalnie i rzetelnie.
Wiemy, że dobra impreza składa się z dziesiątek współgrających ze sobą elementów - "awaria" jednego z nich może doprowadzić do niezadowolenia klienta i gości a w konsekwencji może "położyć " całe przedsięwzięcie.
Dlatego szczerze -  nie warto ryzykować - urządzenia u różnych firm często tylko pozornie są takie same - a rzeczywistość okazuje się diametralnie inna ...


Z nami nie ryzykujesz!

 
A dlaczego My ?
 • Rzetelność i profesjonalizm. Wszystko, co robimy - robimy w myśl tego hasła.
 • Pracują u nas wyłącznie sprawdzeni ludzie – przeszkoleni, odpowiedzialni i profesjonalni. Są tam po to, by godnie reprezentować organizatora imprezy.
 • Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem ! - zawsze mocujemy solidnie urządzenia do podłoża, maksymalnie dbamy o bezpieczeństwo bawiących się osób.
 • Prowadzimy otwartą politykę cenową. Nie zmieniamy jej w ciągu roku, nie stosujemy rabatu od nieznanych stawek. Jesteśmy jednak otwarci na negocjacje z naszymi klientami.
 • Posiadamy aktualne atesty na wszystkie urządzenia.
 • Jesteśmy ubezpieczeni od roszczeń osób trzecich. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w pełni legalnie, przy każdym urządzeniu stoi „regulamin”, wystawiamy pełne faktury VAT.
 • Stosujemy przejrzysty system rezerwacyjny, zawsze podpisujemy umowę z klientem, która dla niego jest zabezpieczeniem terminu i warunków współpracy.
 • Wszystkie posiadane przez nas urządzenia mają atrakcyjny wygląd. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów – odpornych i estetycznych. Nasze urządzenia są czyszczone na bieżąco i często poddawane są renowacji, a corocznie uzupełniamy ofertę o atrakcyjne nowości.
 • Niniejsza strona www  zawiera rzeczywistą ofertę. Nie ma w nim pobożnych życzeń, niespełnionych marzeń i oferty ściągniętej od konkurencji. Mamy to, co mamy. Tylko tyle i aż tyle! Fotografie są autentyczne, a sprzęt zawsze można obejrzeć w magazynie.
 • Nasze ceny zawierają koszty osób do obsługi i opieki.
 • Podczas każdej imprezy mamy zapasową dmuchawę, komplet przewodów elektrycznych, zestawy do awaryjnego osuszania urządzeń ( w razie pogody w kratkę) - wszystko by jak najbardziej zminimalizować skutki niektórych zdarzeń losowych.

Wybierz NAS i . . . ŚPIJ SPOKOJNIE!


Czekamy na Państwa w naszym biurze przez cały tydzień. W miłej atmosferze przy filiżance kawy omówimy szczegóły imprezy, przedstawimy pisemne referencje oraz oryginały atestów i ubezpieczenia.

Możemy także odwiedzić magazyn, gdzie na życzenie zaprezentujemy urządzenia w całej okazałości. Znane przysłowie mówi: „NIE KUPUJ KOTA (lub tygrysa) W WORKU!”, radzimy stosować je w codziennych działaniach.

UWAGA : Ofertę na Chodzące Maskotki Kot i Tygrys  znajdą Państwo TU.
 


» Moje zapytanie