Strefa 51 - Toxic


 

Opis

Lubicie "Gwiezdne Wojny" lub inne filmy fantastyczne gdzie bohaterowie uzbrojeni w laserowe blastery, przemierzają niekończące się korytarze w poszukiwaniu nieznanego?
A może marzy Wam się "decydujące starcie" z armią Kosmitów?

Spełnienie tych marzeń umożliwiają nasze urządzenia z serii STREFA 51.

STREFA 51 TOXIC

W opuszczonej bazie kosmicznej doszło do awarii. Teren został skażony toksyczną substancją. Teraz do mrocznego labiryntu wchodzi 8 śmiałków gotowych na spotkanie ze swoim przeznaczeniem. Kto lub Co na nich czeka?


- do 8 uczestników jednocześnie
- 140m2 pneumatycznej areny
- światła UV, stroboskop i tuba świetlna
- dla osób dorosłych i dzieci

Zdjęcia

 
dla dorosłych
 

Specyfikacja techniczna


Wymiary urządzenia: D - 12,0 m, S - 12,0m, W - 4 m
Faktycznie zajmowana pow: D-15m, S-15m
Zasilanie: 9 kW/230V
Wiek uczestników: od 7 lat
Max liczba uczestników: 8
Czas montażu: 2 godziny
Czas zabawy: do 7 godzin
 

cena netto: 5950 zł

+ dodaj do zapytania
+ zobacz swoje zapytanie

Video

Ten produkt nie ma jeszcze filmu

 

Pliki do pobrania


Aby pobrać plik kilknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "zapisz element docelowy jako..."
 
 

Oferta

» Moje zapytanie

 
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE... (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), dalej RODO, informujemy, że: 1. administratorem Państwa danych osobowych jest Bremex Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-549) przy ul. Korkowej 161a/62, Regon 001309337, NIP 5270105237, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000173080. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, mogą Państwo kontaktować się z nami na adres bremex@bremex.com.pl w temacie wpisując RODO. 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu: a) wykonania/realizacji umów (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. (b) RODO), b) marketingu własnych produktów lub usług (art. 6 ust. 1 lit. (f) RODO – prawnie uzasadnionym interesem jest informowanie o naszej ofercie handlowej, c) realizacji naszego prawnie uzasadnionego interesu polegającego na ewentualnym ustaleniu lub dochodzeniu roszczeń lub obronie przed roszczeniami (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit f RODO), d) dla celów wypełnienia obowiązków prawnych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa w szczególności przepisów podatkowych i z zakresu rachunkowości —podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit c RODO, 3.Odbiorcą Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych, upoważnieni pracownicy/współpracownicy, dostawcy usług technicznych i organizacyjnych oraz podmioty uczestniczące w realizacji umowy. 4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej. 5. Państwa dane mogą podlegać profilowaniu w celu przedstawiania ofert jak najbardziej dopasowanych do zainteresowań. Pozwoli to udoskonalać nasze usługi, personalizować komunikację, zapewnić większe bezpieczeństwo usług oraz wykrywać ewentualne nadużycia. 6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat liczonych od rozwiązania/wygaśnięcia umowy; dane osobowe przetwarzane w celu dokonywania rozliczeń będą przechowywane przez okres wymagany przepisami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych, ustawy o ubezpieczeniach społecznych i innych przepisów prawa; dane przetwarzane w celu dochodzenia roszczeń będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń, wynikających z przepisów kodeksu cywilnego. 7. posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. posiadacie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. 9. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji umowy.
Zgadzam się